Carlo Romani Dámska pašmína P15

Určenie
dámske
fialová

• , zakúpené v Vivantis.sk

• Sal som si porovnala aj cenovo s ostatnymi podobnymi vyrobkami.Cenovo je dostupny.
    • U naramku by som uvitala nielen sirku naramku, ale hlavne obvod naramku, aby bol naramok vhodny na obvod ruky.

Hladala som farbu fialovu, ktora sa mi paci a hodi sa mi k obleceniu.Vo Vasom obchode som na taku natrafila.
    Tazko dnes posudim sal a aj naramok z hladiska trvacnosti a kvality, pretoze som, hlavne naramok, este nenosila.Sal je pekny, makky, prijemny na dotyk.

kvalita super, farba sedí

Určenie
dámske
fialová

Carlo Romani Dámska pašmína P15.

Materiál: 67,4% polyester, 32,6% viskóza.

Ako sa starať o pašmíny?

Kašmírové šály (pašmíny) sa určite nesmú prať v práčke.

Pašmíny perieme jedine ručne a to maximálne na 30°. Po vypraní ju jemne vyžmýkame, položíme na rovnomerný povrch a necháme voľne preschnúť.

Kašmírové šály sú pomerne náchylné na žmolky, a preto sa nesmú prať ani žmýkať v práčke.

• Originálne pašmínová šál Carlo Romani ,
  • zaujme kombináciou vínovej a ružovej farby,
  • veľmi príjemný materiál,
  • na koncoch ozdobné strapce,
  • maxi veľkosť,
  • skvele doplní váš outfit.

kvalita super, farba sedí